Avantgarde - Euro-Okna, Okna PCV, Drzwi, Rolety, Parapety, Łódź - Głowno

Idź do spisu treści

Menu główne:

Oferta > Okna PCV > Dobroplast

Okna PCV na profilu Avantgarde to najwyższa jakość w przystępnej cenie. Oferujemy profile V komorwe z serii Avantgarde 7000 i 9000 gdzie mają Państwo do wyboru kształt listwy przyszybowej oraz serie Avantgard HIGH STANDARD konstrukcje VI komorowe z pakietem dodatkowego wyposażenia dla bardziej wymagających klientów.

Fabryka okien DOBROPLAST jest  niezaprzeczalnym liderem stolarki PCV na rynku krajowym i czołowym producentem okien i drzwi PCV w Europie.

Mocne strony tego producenta to nowoczesność, duży potencjał produkcyjny, zespół ludzi pracujących z pasją  
i prorozwojowe nastawienie sprawiły, iż w ciągu kilku lat stał się on punktem odniesienia dla wielu firm w środowisku branżowym.


Tradycja uczciwych relacji stanowiąca o tożsamości marki DOBROPLAST, a także nieustanne starania o wysoką jakość oferowanych, w najatrakcyjniejszej cenie produktów, zaowocowały uznaniem ze strony naszych Klientów i wielu prestiżowych instytucji. Potwierdzeniem tego faktu są liczne wyróżnienia i nagrody.

Jako nieliczni w kraju DOBROPLAST samodzielnie odpowiada za cały proces technologiczny, począwszy od produkcji profilu, aż po dostarczenie go do punktu dealerskiego. Koordynacja każdego z etapów procesu produkcyjnego pozwala nam w pełni wziąć odpowiedzialność za jakość produktu finalnego, który trafia do Państwa rąk.