0
HOME / Okna PCV / Smartline

Okna Smartline

Okna PCV Smartline

Okna PCV z serii Smartline zostały wytworzone z wysokojakościowego materiału, co gwarantuje ich niezawodność, trwałość i stabilność. Dostępne są różne warianty tych okien, które posiadają pięcio- lub sześciokomorowy profil, który jest szczelnie uszczelniony za pomocą profesjonalnych gum EPDM, co zapewnia doskonałą izolację termiczną. Ponadto profile te są dodatkowo zabezpieczone przed trudnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak długotrwałe opady deszczu czy silne wiatry.

Okna Smartline wyposażone są w podwójne szyby, co przekłada się na doskonałe właściwości termoizolacyjne i minimalizację przenikania promieni słonecznych. Bez względu na sezon, te okna utrzymują odpowiednią temperaturę wewnątrz domu.

Warto wspomnieć, że oprócz doskonałych parametrów, okna Smartline są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach, zatem będą idealnym wyborem na każdą kieszeń.

Wszechstronność okien Smartline polega na tym, że z powodzeniem można zamontować je w pomieszczeniu podczas prac remontowych, jak i w nowym budownictwie. Ponadto ich klasyczny model sprawia, że bez problemu dopasujemy go do indywidualnych potrzeb i oczekiwań stylistycznych.

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X
X