0
HOME / Rolety
Rolety dzień-noc

Rolety dzień noc

Rolety dzień-noc, to innowacyjny produkt w dziedzinie dekoracji okiennych. Szeroki wybór rolet pod kątem gamy kolorystycznej oraz tkanin, z jakich są one wykonane, pozwala dobrać idealny model do swoich oczekiwań oraz stylistyki otoczenia.

Rolety dzień-noc wykonane są z podwójnego materiału z poziomymi pasami transparentnymi oraz zaciemniającymi. Podwójny materiał oraz naprzemienne pasy pozwalają na regulację ilości nasłonecznienia pomieszczenia, co również łączy się z nowoczesnym designem.

Zapewniamy możliwość zamówienia rolety w kasiecie z listwą przestrzenną. Kolory kaset oraz listew dostępne w standardzie: biały, za dopłatą brąz, mahoń, złoty, dąb. Oferujemy możliwość wykonania rolety dzień-noc w systemie MINI oraz MAXI!

Rolety w kasecie

Istotną zaletą rolet w kasecie jest estetyka i funkcjonalność systemu. Kaseta i prowadnice tworzą jednolitą, zintegrowaną całość, nie pozostawiając prześwitów. Rolety standardowo wyposażone są w mechanizm SAMOHAMUJĄCY czyli po puszczeniu koralika roleta zatrzymuje sie w danej pozycji bez potrzeby jej zaczepiania. W standardzie kaseta i prowadnice są koloru białego i brązu, za dopłatą mamy do wyboru:

  • złoty dąb
  • mahoń
  • orzech

Rolety w kasiecie
Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne

Dom jest miejscem, w którym spędzamy większość czasu naszego życia. Z tego powodu warto zadbać, by był on miejscem szczególnym. Miejscem, w którym pragniemy czuć się swobodnie, bezpiecznie, do którego z przyjemnością wracamy po trudach dnia wiedząc, że zawsze można znaleźć w nim spokój, azyl i harmonię. Firma Aluprof jako wiodący producent profili aluminiowych, chce pomóc stworzyć Państwu taki dom. W tym celu został opracowany kompletny system rolet zewnętrznych i bram garażowych.

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X
X