Żaluzje

Żaluzje

Żaluzje pionowe inaczej zwane "vericale" stanowią alternatywę dla zasłon w biurach, hotelach ale również w mieszkaniach. Są idealnym rozwiązaniem dla dużych okien, na przykład takich jak okien widokowych. Doskonale zabezpieczają pomieszczenie przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, podnoszą poczucie przytulności i komfortu. Ich bogata kolorystyka, a także różnorodność materiałów, z których są wykonywane pozwoli klientowi dopasować je do wszelkiego rodzaju wnętrz.

Jeśli natomiast szukają Państwo elegancji i elementów dekorujących okna. Odpowiednie dla osób ceniących naturalność i względy ekologiczne przy wyposażaniu swojego domu, mieszkania będą żaluzje drewniane. Mnogość odcieni, pogłębiona grą naturalnych przebarwień i słojów daje się doskonale komponować z innymi elementami wnętrza. Listwy żaluzji drewnianych to prawdziwe lite drewno. Prostota konstrukcji, wielorakość zastosowań, funkcjonalność i wysoka żywotność drewnianych żaluzji poziomych powodują, że jest to bardzo praktyczny element dekoracji okien i wnętrz.

Żaluzje poziome stanowią funkcjonalny, praktyczny i ekonomiczny sposób wewnętrznych osłon okiennych. Taki rodzaj żaluzji pozwalają sterować dopływem promieni słonecznych poprzez ustawianie listków pod różnym kątem. Ich dużą zaletą jest niska cena oraz fakt, iż nawet w najbardziej nasłonecznionym pomieszczeniu nie odkształcają się i nie tracą kolorów, a przy prawidłowej obsłudze mogą służyć wiele lat.

Okna

Drzwi

Rolety

Żaluzje

Parapety

Moskitiery

Bramy

Plisy

Stolarka Aluminiowa

Firma Euro-Okna 

Ul. 1 Maja 40
Łódź, 90-741

Odwiedź nasz Salon Okien i Drzwi>>Kontakt

Email:
Tel: 666 386 634
Tel: 696 029 870
Tel: 731 834 383
Tel: 42 630 80 16

Firma godna zaufania 

Euro Okna z Łodzi